MHP adayı Topkaya: Bafra, AKP’nin çarpık belediyecilik anlayışından örselendi

MHP Bafra ilçe teşkilatı ve Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya pazar esnafını ziyaret etti.

MHP adayı Topkaya: Bafra, AKP’nin çarpık belediyecilik anlayışından örselendi
26 Ocak 2014 Pazar 13:58

MHP Bafra ilçe teşkilatı ve Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya pazar esnafını ziyaret etti. Sohbet eşliğinde geçen ziyarette bazı esnaflar çok sıkıntı çektiklerini ifade etti.

MHP başkan adayı Özgür Topkaya, her tezgâhın başında pazarcı esnafı ve alışveriş yapanların ekonomik sıkıntılarını dinledi. Topkaya, “Seçim ziyaretlerimiz kapsamında esnaflarımızla kucaklaşmak, sorunlarını dinlemek amacıyla ziyaret gerçekleştirdik. Ben halkın içinden biriyim. Seçildiğim takdirde belediyenin kapısı kesinlikle halkıma açık olacak. Biz sizlere hizmet edebilmek için bu yola baş koyduk. Bafra’da pazar yerlerinin durumu ortadadır, şehrimizin en güzide yerlerinden biri olan Yün Pazarı içindeki pazarcı esnaflarımız halen tahta barakalarda hizmet vermektedir. Durum ortadır. Az laf çok iş yapmak için geliyoruz. Bafra ilçesi ise AK Partili çarpık belediyecilik anlayışı yüzünden her gün biraz daha örselenmiştir.’’ dedi.

Güzel şehir Bafra için tepeden tırnağa değişim zamanı geldiğine dikkat çeken Topkaya, kendi içinde bütünleşmiş, modern altyapısıyla, huzurlu ve güler yüzlü insanların yaşadığı bir Bafra için kilit unsurun ‘iyi yönetim’ olduğuna inandığını söyledi. Topkaya, "Biz, insanı merkeze alan, katılımcı, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışını benimsiyoruz. Hesap verebilirlik anlayışının bir gereği olarak belediye harcamaları ve mali konulara ilişkin tüm hususları internet ortamında halkımıza duyurmayı da şimdiden taahhüt ediyoruz.” diye konuştu. CİHAN

MHP adayı Topkaya: Bafra, AKP’nin çarpık belediyecilik anlayışından örselendi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×