MHP adayı Sözlü: Hırsızlık karşısında susan şeytan olmayacağız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, İmamoğlu’nda yaklaşık 15 bin kişiye seslenerek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

MHP adayı Sözlü: Hırsızlık karşısında susan şeytan olmayacağız
08 Mart 2014 Cumartesi 15:58

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, İmamoğlu’nda yaklaşık 15 bin kişiye seslenerek, birlik ve beraberlik mesajları verdi. MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı ile birlikte Ceyhan Sanayi Çarşısı’nda esnaf gezisi gerçekleştiren Sözlü, daha sonra Soysalı, Başören, Gümürdülü köylerini ziyaret etti. Sözlü, ardından İmamoğlu’nda MHP başkan adayı Gazi Adamhasan ile birlikte düzenlediği mitinge katıldı.

Sözlü, ülkenin gündemine ilişkin yaptığı konuşmada, “Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır’ diyen Peygamberin ümmetiyiz. Hırsızlık karşısında susan dilsiz şeytan olmayacağız. Bu arsızlık, hırsızlık ve uğursuzluk düzenini değiştirmek için geliyoruz. Yoksulluk düzenine son vermek için geliyoruz. Bu ülkeye yeni sınır çizmek isteyenlere ve onlara ses çıkarmayarak yardım eden sorumlu sorumsuzlara dur demek için geliyoruz. 30 Mart seçimleri milletimizin birliği, dirliği ve bütünlüğünü korumak için tarihi bir fırsat olacaktır.” dedi.

MHP İmamoğlu Belediye başkan adayı Gazi Adamhasan ise İmamoğlu’nda seçim sonuçlarının erkenden belli olduğunu belirterek, “AK Parti’nin Adayı ‘belediyeyi teslim etmem’ diyormuş. Bu kalabalığı gördükten sonra artık Belediye İmamoğlu’nun yiğit, çilekeş insanlarınındır, MHP’nindir.” diye konuştu.

Sözlü, İmamoğlu adayı Gazi Adamhasan ile birlikte, önce CHP seçim bürosunu ziyaret etti. Burada CHP adayı Ertuğrul İncedere’ye başarılar dileyen Sözlü daha sonra, İmamoğlu Belediye Başkanı ve AKP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Kadir Altunköse’nin seçim bürosuna gitti. Altınköse tarafından karşılanan Sözlü, demokratik kültür içerisinde, medeni bir şekilde seçim yarışına girdiklerini ve bunun bir bayrak yarışı olduğunu belirterek, Altınköse’ye de başarılar diledi.

CİHAN

MHP adayı Sözlü: Hırsızlık karşısında susan şeytan olmayacağız


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×