MHP adayı Rasim Acar, Eyüp Sultan’da sabah namazı kılıp dua etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Rasim Acar, Eyüp Sultan Camii’inde sabah namazı kıldı.

MHP adayı Rasim Acar, Eyüp Sultan’da sabah namazı kılıp dua etti
29 Mart 2014 Cumartesi 08:48

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Rasim Acar, Eyüp Sultan Camii’inde sabah namazı kıldı. Namazın ardından vatandaşlarla selamlaşan Acar, vatandaşlara çorba dağıttı.

MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Rasim Acar, ilçe belediye başkan adayları ve partililerle birlikte Eyüp Sultan Camii’inde sabah namazı kıldı. Namazın ardından Eyüp Sultan Hz. Türbesi’nde dua eden Acar, vatandaşlarla selamlaştı. Partililerle ve vatandaşlarla kısa süreli sohbet eden Acar, vatandaşlara çorba dağıttı.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını cevaplayan Acar, İstanbullulara sandığa giderek demokratik haklarını yerine getirerek oy kullanmalarını istedi. Acar sözlerini şöyle sürdürdü: “Öncelikle demokrasimizin ve ülkemizin geleceği açısından yarın bütün vatandaşlarımızı sandığa gitmelerini ve hür iradelerini helal oylarını en iyi şekilde inandıkları yere vermelerini temenni ediyorum. Bu son dönemde girdiğimiz süreç açısından çok önemli. Ülkemizin geleceğini milletimizin vereceği oylar belirleyecek. Bizde MHP adayları olarak bu hizmet yarışı içerisindeyiz. Partimiz üzerinde bir takım çekilmeler ve manipülasyonlar var bu tür ahlaksızlıklar bu türden namus dışı hareketleri şiddetle kınıyorum. Biz sonuna kadar bu işin içindeyiz. 1 milyar tane de oyumuz olsa hiçbir MHP’li başka bir partiye oy vermez. Özellikle bu seçim sürecinde kendi tabanımızı ve milletimizi sağ duyuya davet ediyoruz. inşallah bu seçimler ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olur.”
CİHAN

MHP adayı Rasim Acar, Eyüp Sultan’da sabah namazı kılıp dua etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×