MHP adayı Erdem'den, başkan Büyükaslan'a ziyaret

Adıyaman eski belediye başkanlarından ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Belediye başkan adayı Mehmet Erdem, beraberindeki heyetle birlikte Belediye Başkanı M.

MHP adayı Erdem'den, başkan Büyükaslan'a ziyaret
10 Aralık 2013 Salı 18:23

Adıyaman eski belediye başkanlarından ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Belediye başkan adayı Mehmet Erdem, beraberindeki heyetle birlikte Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan’ı ziyaret etti.
Ziyarette Mehmet Erdem’e; MHP İl Başkanı Mithat Solgun, MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Yıldırım ve Ülkü Ocakları Başkanı Rıfat Erdem eşlik etti.
Adıyaman’a hizmet etme adına yeniden aday olduğunu ifade eden MHP Belediye başkan adayı Mehmet Erdem,; “1984-89 yılları arasında Adıyaman belediye başkanı olarak bu ile imkanlarımız ölçüsünde hizmet etmeye gayret ettik. Kısmet oldu ve partimiz beni yeniden aday gösterdi. Adıyaman’a gelir gelmez, talip olduğumuz kurumun şu anda başkanı olan sayın Necip Büyükaslan’ı ziyaret etmek istedik. Bu bir bayrak yarışıdır. Kendisi 10 yıllık görevi süresi boyunca elinden geleni yapma gayreti içerisinde oldu. Sayın başkana ve ekibine şehrimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adıyaman Belediye Başkanı M.Necip Büyükaslan da, “Çok değerli büyüğümüz, ağabeyimiz Mehmet Erdem 1984-89 yılları arasında Adıyaman belediye başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürütmüştür. Görevi süresi boyunca özellikle altyapı, içmesuyu ve şu an içerisinde hizmet verdiğimiz belediye hizmet binası konularında çok önemli hizmetlere imza attı. Önümüzdeki dönem yapılacak olan yerel seçimlerde kendisi tekrar Milliyetçi Hareket Partisi'nden belediye başkan adayı oldu. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Bu vesileyle Mehmet ağabeyimize ve beraberinde bugün bizleri ziyaret eden MHP İl Başkanı Mithat Solgun’a, MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Yıldırım’a ve Ülkü Ocakları Başkanı Rıfat Erdem’e teşekkür ediyorum” dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×