Merzifon Ahi Koleji'nden ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım

Merzifon Ümit Eğitim Kurumları Özel Ahi İlkokulu ve Ortaokulu Okul Aile Birliği ve öğrencileri tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına yardım kampanyası düzenlendi.

Merzifon Ahi Koleji'nden ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım
21 Ocak 2014 Salı 18:43

Merzifon Ümit Eğitim Kurumları Özel Ahi İlkokulu ve Ortaokulu Okul Aile Birliği ve öğrencileri tarafından ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına yardım kampanyası düzenlendi. Kampanya süresince kullanılmamış 170 adet atkı, bere, eldiven ve 15 koli miktarınca kıyafet, ayakkabı, kırtasiye malzemesi toplandı.

Ahi Koleji Okul Aile Birliği, öğretmen ve öğrencileri, toplanan hediyeleri, taşımalı eğitimle 18 köyün öğrencilerine ev sahipliği yapan Sarıbuğday İlkokulu ve Ortaokulu’na götürerek öğrencilere dağıttı. Bu vesile ile iki okulun öğrencileri hem kaynaştı hem ihtiyaç sahibi köy çocuklarına yardımda bulunmuş oldu.

Dağıtım sonrası düşüncelerini dile getiren Sarıbuğday İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Necati Gümüşçıbık, “Öncelikle Ahi Koleji Okul Aile Birliği, öğretmen ve öğrencilerine böyle bir kampanya düzenledikleri için okul velilerine de bu kampanyaya destek verdikleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.
CİHAN

Merzifon Ahi Koleji'nden ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×