Mersinli 65 amatör fotoğrafçı Alanya’nın fotoğrafını çekiyor

Mersin’den 65 kişilik amatör fotoğrafçı Alanya’nın fotoğraflarını çekmek için geldi.

Mersinli 65 amatör fotoğrafçı Alanya’nın fotoğrafını çekiyor
08 Nisan 2014 Salı 18:13

Mersin’den 65 kişilik amatör fotoğrafçı Alanya’nın fotoğraflarını çekmek için geldi. Doğa, manzara ve makro fotoğraf çalışmaları yapan 65 Anamurlu fotoğrafçıyla Alanya'ya geldiklerini söyleyen kafile başkanı Abdullah Aydın, Mersin'de Alanya fotoğraflarından bir sergi açacaklarını ifade etti.

Anamur Fotoğrafçılık ve Gezi Topluluğu üyeleri, fotoğraf çalışması için Alanya'ya geldi. Sapadere Kanyonu, Cüceler Mağarası, Dim Vadisi, Dim Mağarası, Müze ve Alanya Kalesi gibi yerlerde fotoğraf çalışması yaptıklarını anlatan Aydın, bir hafta sonra farklı bir grupla yeniden Alanya'ya geleceklerini dile getirdi. Aynı zamanda keyifli bir kültür gezisi yaptıklarını vurgulayan ve Alanya'dan övgüyle söz eden Aydın, “Cennete yakın güzellikleri olan Alanya'ya geldiğimizi düşünmüştük fakat gezip gördükçe buranın cennetin ta kendisi olduğunu anladık." dedi.

Kendilerine gösterilen ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Aydın, Anamurlu fotoğrafçılar adına Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Suat Çavuşoğlu’na plaket verdi. Caligo Otel'de düzenlenen plaket töreninde konuşan Çavuşoğlu, Gazipaşa Havalimanı konusunda Alanya ile Anamur'un kader ortağı olduğunu belirterek, “Anamur, turizm alanında hızla gelişmektedir. Bizler de TÜRSAB olarak bu gelişmeye her zaman destek vermekteyiz. Özellikle Gazipaşa Havalimanı, kapasitenin artmasıyla her iki bölgenin turizmine büyük katkılar sağlayacaktır.” şeklinde konuştu.
CİHAN

Mersinli 65 amatör fotoğrafçı Alanya’nın fotoğrafını çekiyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×