Melikgazi'de esnafa yönelik yatırımlar devam edecek

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, esnaf dostu belediye olarak bilindiklerini, 2014 yılı yatırım planlamasında yine esnafa yönelik çalışmalar sergileyeceklerini söyledi.

Melikgazi'de esnafa yönelik yatırımlar devam edecek
21 Ocak 2014 Salı 18:08

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, esnaf dostu belediye olarak bilindiklerini, 2014 yılı yatırım planlamasında yine esnafa yönelik çalışmalar sergileyeceklerini söyledi. Başkan Memduh Büyükkılıç, bölge esnafı ile sık sık bir araya gelerek sohbet ettiklerini hatırlattı.

Bölge esnafı da şunları söyledi: “Melikgazi Belediyemiz esnaf dostu bir belediye olarak hem bizleri hem de hizmet verdiğimiz tüketiciler için önemli çalışmalar yerine getirmektedir. Kapalı semt pazar yerleri, Hurdacılar Sitesi, İnşaat Malzemesi Satıcılar Sitesi, Çelik Eşya Üretici ve Satıcılar Sitesi, Peynirciler Sitesi esnafa ve tüketiciye verilen önemin ifadesi. Esnafa yapılan her yatırım kazancımızı artırmaktadır. Aslında yapılan, yol, kaldırım, meydan düzenlemesi, ışıklı kavşaklar dahi esnafa gelir olarak yansımaktadır.”
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×