Melikgazi Belediyesi kanundan önce hizmete başladı

Kayseri'nin Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçenin her noktasına aynı kalite ve standartta hizmet verdiklerini, bu açıdan 2009 yılından itibaren kendilerine bağlanan yedi bölgenin, Melikgazili olmanın farkını yaşadığını söyledi.

Melikgazi Belediyesi kanundan önce hizmete başladı
18 Ocak 2014 Cumartesi 17:13

Kayseri'nin Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçenin her noktasına aynı kalite ve standartta hizmet verdiklerini, bu açıdan 2009 yılından itibaren kendilerine bağlanan yedi bölgenin, Melikgazili olmanın farkını yaşadığını söyledi. Büyükkılıç, 30 Mart seçimlerinde belediyelerine dahil edilecek belde ve köyler için de şimdiden hizmet vermeye başladıklarını vurguladı.

Hisarcık, Kıranardı, Mimarsinan, Gesi, Gürpınar, Turan ve Büyükbürüngüz bölgelerinin 2009 yılında Melikgazi ilçesine bağlandığını hatırlatan Başkan Büyükkılıç, böylece kuruluşları 50 yılı geçen bu belediyelerin, beş yılda yapılan hizmet ve yatırımlarla merkezden farkı kalmadığını ifade etti. Önümüzdeki yerel seçimle birlikte tüzel kişilikleri kalkarak Melikgazi'ye bağlanacak Ağırnas Belediyesi ile Sarımsaklı köyü için de 2014 yılı bütçesinden ödenek planlaması yaptıklarını kaydetti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×