Melikgazi Belediyesi araç parkunu genişletiyor

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, günden güne büyüyen ve gelişen Melikgazi ilçesinde daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacı ile araç parkını her geçen gün yeni alınan araçlarla genişlettiklerini açıkladı....

Melikgazi Belediyesi araç parkunu genişletiyor
10 Mayıs 2014 Cumartesi 12:53

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, günden güne büyüyen ve gelişen Melikgazi ilçesinde daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacı ile araç parkını her geçen gün yeni alınan araçlarla genişlettiklerini açıkladı.

    Başkan Büyükkılıç, ilçesinin her geçen gün büyüdüğünü ve semtler arasında mesafenin de artığını bundan dolayı araç parkına sürekli yeni araçlar satın alarak genişletip, hizmeti vatandaşlara bizzat bire bir sunduklarını ifade etti. Büyükkılıç, yeni bir araç hizmeti daha seri bir şekilde hizmet verileceğini belirtti.

    Yeni bir ilaçlama tekniği ve aracı ile yaz aylarında daha seri ve etkin bir ilaçlama yapılacağını vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç, yeni alanın araçlar ile ilgili olarak şunları söyledi: “Melikgazi'nin yerleşim alanı büyümekte ve bu fiziki büyümeye paralel olarak nüfusu artmaktadır. İlçe sınırları içerisinde 81 mahallemiz bulunmaktadır. Geniş bir alanda daha etkin ve verimli bir hizmet için teknolojinin her türkü yeniliklerini ve araçlarını kullanıyoruz. Daha kısa sürede daha çok alan da alt yapı çalışması yapılmış olacak. 4 adet yeni iş makinesi satın aldık. Bunlar 2 adet silindir, 1 adet bekoloder kepçe, 1 adet greyder, 1 adet yükleyici kepçe olup fen işleri çalışmasına tahsis edildi. Bu araçlar ile iş makinesi sayısı 69 ulaşmış oldu.”

    Başkan Memduh Büyükkılıç, 4 ayrı araç ile alt yapı hizmet alanında hizmette verimliliğin artırıldığını sözlerine ekledi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×