Mardin Anafen, başarısını yine ıspatladı

28-29 Kasım 2013 tarihinde Mardin’de yapılan Merkezi sistem Ortak Sınavları’nda Mardin Anafen Dershanesi öğrencileri kitlesel ve ferdi başarı sağladı.

Mardin Anafen, başarısını yine ıspatladı
22 Ocak 2014 Çarşamba 11:58

28-29 Kasım 2013 tarihinde Mardin’de yapılan Merkezi sistem Ortak Sınavları’nda Mardin Anafen Dershanesi öğrencileri kitlesel ve ferdi başarı sağladı. Sınava giren 3 öğrenci 120 sorudan sadece 2 yanlış yaparak Anafen Dershanesi'nin başarının değişmez adresi olduğunu bir kez daha ıspatladı.

Anafen Dershaneleri Mardin Şubesi Müdürü Fatih Aydurmuş, "İlk merkezi sınavda Anafen Dershanesi olarak kitlesel ve ferdi başarı sağlayarak toplamda 120 sorudan sadece 2 yanlış yaptığını söyledi. Sonuçların açıklanması ile öğrenci ve velilerin kaygı dolu bekleyişinin de sona erdiğini dile getiren Anafen Dershaneleri Mardin Şubesi Müdürü Fatih Aydurmuş, "Öğrenciler için zor olan işlem, sınav sonuçlarını değerlendirme süreci. Veliler, sınav sonucu ile ilgili olumsuz ifadeler kullanmamalı ve çocuklarını motive edici konuşmalar yapmalı. Öğrenciler ise bundan sonraki süreçte kendilerini yargılamamalı, eksikliklerini tespit edip bu eksiklikleri gidermeye yönelik çalışmalar yapmalı." dedi
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×