Manisa'da Oda ve Dernek İş Kuleleri'nin yapımına başlandı

Manisa Belediyesi’nin projeleri arasında yer alan ve kendi kaynaklarıyla yapacağı "Oda ve Dernek İş Kuleleri" projesi başladı.

Manisa'da Oda ve Dernek İş Kuleleri'nin yapımına başlandı
15 Ocak 2014 Çarşamba 17:58

Manisa Belediyesi’nin projeleri arasında yer alan ve kendi kaynaklarıyla yapacağı "Oda ve Dernek İş Kuleleri" projesi başladı. Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çalışmaları inceleyerek firma yetkililerinden bilgi aldı. Oto terminalden sonra ikinci büyük proje olduğunu belirten Ergün, “Oda ve Dernek İş Kuleleri çalışmasına, geçtiğimiz hafta müteahhide yer teslimini yaparak başladık. Şu anda hafriyat çalışmalarımız başladı. Gönül isterdi ki bu projeyi kat karşılığı yapma noktasında meclisimize getirdiğimizde kabul edilseydi. Bu çerçevede ihaleyi çok daha hızlı yaparak, bugün açılışı noktasına gelebilirdik. Nasip böyleymiş. En kısa zamanda temel atma törenini de halkımızla birlikte yapacağız.” dedi.

Kulelerin 25 milyon liranın üzerinde bir yatırım olduğunu kaydeden Başkan Ergün, “Yaklaşık 18 aylık bir süre içerisinde projeyi tamamlamak istiyoruz. Burada 300 araçlık otopark olmak üzere içinde ofislerin bulunduğu, iki tane ikiz kule, üstünde restoranları, zemin katlarında kafeteryaları ve ticaret merkeziyle, yaklaşık 250 kişilik toplantı salonuyla güzel bir proje olacak. Allah, kazasız belasız projenin tamamlanmasını nasip etsin. Bir iki ay içerisinde de burada bir temel atma törenini bütün Manisalı hemşehrilerimizle, dostlarımızla yapma noktasına hazır hale getireceğimizi tahmin ediyorum. Şimdiden hayırlı olsun.” şeklinde konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×