Manisa'da 'J' plaka tahsisleri için son gün 31 Ocak

Manisa Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, şehiriçi servis araçlarına "J" plaka tahsis işlemlerinin devam ettiği bildirildi.

Manisa'da 'J' plaka tahsisleri için son gün 31 Ocak
22 Ocak 2014 Çarşamba 15:28

Manisa Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, şehiriçi servis araçlarına "J" plaka tahsis işlemlerinin devam ettiği bildirildi. İşlemlerin 31 Ocak 2014 Cuma günü sona ereceğini belirten Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mümin Deniz, servis aracı sahiplerinin mağduriyet yaşamaması için bu tarihe dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

Servis araçlarının kurumsal bir yapı içerisinde faaliyet göstermesi amacıyla yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Müdür Deniz, “Kamuoyunun yakından takip ettiği üzere 25 Ekim 2013 tarihinde Manisa Belediye Meclisi’nde kabul edilen ve 'www.manisa.bel.tr' internet adresinde yayımlanarak yürürlüğe giren yönetmelik hükümlerine göre yapılan 'J' plaka tahsis işlemlerine başladık. Yoğun bir şekilde devam eden tahsis hizmetlerini, 31 Ocak 2014 Cuma günü sona erdireceğiz. Bu anlamda bin 68 servis aracı sahibinin, herhangi bir mağduriyet yaşamaması için bu tarihe dikkat etmeleri gerekmektedir.” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×