Mahalle takımlarının turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde mahalle takımlarından oluşan futbol turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor.Ereğli'de Balı Spor teknik direktörü Güven Kasapoğlu tarafından düzenlenen ve 16 takımın kıyasıya mücadele ettiği futbol turnuvası...

Mahalle takımlarının turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor
30 Temmuz 2014 Çarşamba 18:58

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde mahalle takımlarından oluşan futbol turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor.

Ereğli'de Balı Spor teknik direktörü Güven Kasapoğlu tarafından düzenlenen ve 16 takımın kıyasıya mücadele ettiği futbol turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor. Bayram süresince Balı Mahallesi'nde devam eden karşılaşmalar kıran kırana geçerken, takım oyuncuları ilk sekize girmek için puan almak için ter döküyor.

Turnuva sahibi Güven Kasapoğlu, turnuvanın düzenlenmesindeki amaçlarının mahalleler arasında birlik ve beraberliği sağlamak başta olmak üzere insanları spora yönlendirmek olduğunu söyledi. Uyuşturucu maddelerden de insanları uzak tutmak istediklerini ve her maç öncesi bu durumla ilgili olarak gelen misafirlere uyarıcı bilgi verdiklerini ifade eden Kasapoğlu, şöyle konuştu:

"Bizler spora gönül vermiş insanlar olarak gençleri spora yönlendirmeye çalışıyoruz. Burada düzenlediğimiz turnuvaya ağırlıklı olarak mahalle takımları yer alıyor. Ancak takımlarımız içerisinde kurumlardan katılan ve ilçe dışından da katılanlar var. Amacımız gençlere sporu sevdirmek."

CİHAN

Mahalle takımlarının turnuvası çekişmeli maçlara sahne oluyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×