Mahalle halkı gazetecileri ağırladı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Köseler Mahallesi Kalkındırma Derneği yönetimi ve üyeleri, gazetecileri mahallelerinde ağırladı.

Mahalle halkı gazetecileri ağırladı
19 Ocak 2014 Pazar 13:33

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Köseler Mahallesi Kalkındırma Derneği yönetimi ve üyeleri, gazetecileri mahallelerinde ağırladı. Mahalle muhtarı Mehmet Acar, "Bizleri kırmayıp buraya gelerek bizleri onurlandırdınız. Sizlere mahalle halkı ve derneğimiz adına teşekkür ediyoruz." dedi.

Ereğli'de görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarını ağırlayan Köseler Mahallesi Derneği yönetimi, bu etkinliği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yapmak istediklerini, ancak gazetecilerin yoğunluğu sebebiyle etkinliği geç yapmak zorunda kaldıklarını ifade etti. Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen etkinlikte gazetecilere yemek ikramında bulunan mahalle halkı ve dernek üyeleri adına konuşan Köseler Mahallesi Muhtarı Mehmet Acar, etkinliğe katılan gazetecilere teşekkür etti. Acar, “Derneğimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlemiş olduğu bu etkinliği Ereğlimizde görev yapan değerli basın mensuplarıyla birlikte gerçekleştirmekten mutluluk ve onur duyuyoruz. Derneğimiz olarak kendilerine küçük bir jest yaparak hem onlarla tanışmış olduk, hem de mahallemizi tanıtmış olduk. Bu vesile ile bu akşam hep birlikte olduk. Ben bu amaçla bu akşam bizleri onurlandırdıkları için değerli basın mensupları arkadaşlarıma, uzaktan yakından gelen bütün misafir arkadaşlarıma ve bizlerden katkılarını hiçbir zaman esirgemeyen İsmet Koç kardeşimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu etkinliği her sene tekrarlamak bizlere nasip olur." diye konuştu.

Etkinliğin ardından dua edildi. Etkinlikte son olarak gazeteciler Yalçın Kasapoğlu ve Hasal Sarıalp'e yeni doğan kuzular hediye edildi. Etkinliğe Köseler Muhtarı Mehmet Acar, Dernek Başkanı Ali Ceylan, Emekliler Derneği İkinci Başkanı Saip Erarslan, mahalle halkı ve çok sayıda gazeteci katıldı. CİHAN

Mahalle halkı gazetecileri ağırladı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×