Madende oğlu ve damadı bulunan acılı baba perişan durumda

Manisa’nın Soma ilçesinde meydana maden faciasında zaman ilerledikçe umutlar da tükeniyor. Bu arada, hastane ve ocak önündeki endişeli bekleyiş de sürüyor. Facianın ardından yürek burkan dramlar ortaya çıkıyor.Soma’da oturan, belediyeden...

Madende oğlu ve damadı bulunan acılı baba perişan durumda
14 Mayıs 2014 Çarşamba 13:13

Manisa’nın Soma ilçesinde meydana maden faciasında zaman ilerledikçe umutlar da tükeniyor. Bu arada, hastane ve ocak önündeki endişeli bekleyiş de sürüyor. Facianın ardından yürek burkan dramlar ortaya çıkıyor.

Soma’da oturan, belediyeden emekli Alaattin Güngör, ocakta çalışan oğlu ve damadından haber alamıyor. Hastane önünde iki büklüm gözyaşları içinde iki canından güzel bir haber bekliyor. Oğlu ve damadının ikişer çocuğu olduğunu belirten Güngör, oğlunun uzun yıllar çocuk sahibi olamadığını ve tüp bebek tedavisiyle ikiz çocuk sahibi olduğunu belirtti.

Acılı baba, “Damadım ve oğlum öldü, hepsi öldü. Kimse bilgi vermiyor, insan bir bilgi verir. Burada canımız yanıyor. Damadım Bilal Malkoç (30) ve oğlum Sadrettin Güngör (32), bu madende 5-6 yıldır çalışıyorlar. Daha önce de böyle bir olay oldu, oğlum göçük altında kaldı. Oğlumun iki çocuğu var. Yıllarca çocukları olmuyordu. 22 bin lira para harcayıp İstanbul’da tedavinin ardından tüp bebek yoluyla ikiz çocukları oldu. Damadımın ise bir oğlu ve bir kızı var. Oğlumun arkadaşları bana söyledi. Ambulansa bindirdiklerini söylemişler. Hala oğlumdan bir haber alamıyorum.” dedi.

CİHAN

Madende oğlu ve damadı bulunan acılı baba perişan durumda


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×