LG Electronics İnegöl’de Beğenal ticaret bünyesinde açıldı

LG Electronics Bursa'nın İnegöl ilçesinde Beğenal ticaret bünyesinde İsmail Efendi Caddesi’nde hizmete açıldı.

LG Electronics İnegöl’de Beğenal ticaret bünyesinde açıldı
25 Ocak 2014 Cumartesi 13:33

LG Electronics Bursa'nın İnegöl ilçesinde Beğenal ticaret bünyesinde İsmail Efendi Caddesi’nde hizmete açıldı. LG Electronics İnegöl’de açılan yeni mağazayla Türkiye’de 60’ın üzerinde bayi sayısına ulaştı. Üç büyük il dışında farklı şehirlerde yatırımını sürdüren LG Electronics, mağazalarını hızla artırmaya devam ediyor.

Açılış öncesi konuşma yapan Beğenal Ticaret Genel Müdürü Nazmi Yıldırım teknolojideki en yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilere sunduklarını söyledi. LG’nin ev elektroniği konusunda arıza oranı en düşük marka olduğuna dikkat çeken Yıdırım, İnegöl’deki LG Shop’ta, Led Tv, çamaşır, bulaşık ve kurutma makineleriyle, buzdolabı, klima, elektrik süpürgesi ve ev sinema sistemlerinin satışını gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Açılışa katılan LG Electronics Türkiye Ev Elektroniği Ürün Başkanı Calvin Cho ‘’LG Electronics olarak Türkiye’deki teknoloji meraklılarına en yeni ürünlerini ulaştırmaya büyük önem verdiklerini belirtti. Yeni mağazalarıyla Anadolu’daki tüketicilere daha etkin şekilde ulaşacaklarını söyledi. Bunun olumlu sonuçlarını 2014’ün başından itibaren açtıkları yeni mağazalarla almaya başladıklarını vurgulayan Cho, yeni adımlarının ise İnegöl’deki LG mağazası olduğunu ifade etti. Yeni mağazamızda ev elektroniğinden beyaz eşyaya kadar kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak geniş bir ürün yelpazesini tüketicilerle buluşturacağız. Bundan sonra İnegöl’deki tüketicilerimiz yeni LG ürünlerine anında ulaşabilecekler. Öte yandan mağazalarda bulunan donanımlı yetkililer sayesinde, ürünler hakkında sorularını yönelterek ayrıntılı bilgi edinebilecekler.”dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×