Kuveytli turistin kaldığı evin adresi ve anahtarı çalındı, polis hırsızı bekledi

Tatilini geçirmek için bir arkadaşıyla birlikte Bursa'ya gelen Kuveytli kadın, öğle namazını kıldığı esnada içerisinde 6 bin TL para, cep telefonu, kaldığı evin adresinin yazılı olduğu kağıt ve evin anahtarının olduğu çantası çalındı....

Kuveytli turistin kaldığı evin adresi ve anahtarı çalındı, polis hırsızı bekledi
03 Haziran 2014 Salı 17:28

Tatilini geçirmek için bir arkadaşıyla birlikte Bursa'ya gelen Kuveytli kadın, öğle namazını kıldığı esnada içerisinde 6 bin TL para, cep telefonu, kaldığı evin adresinin yazılı olduğu kağıt ve evin anahtarının olduğu çantası çalındı. Polis, Kuveytli turistin evinin önüne giderek hırsızlık şüphelisini bekledi.

Tatil için Bursa’ya gelen W.J. isimli Kuveytli kadın turist ve Kuveytli kadın arkadaşı birlikte Güneştepe Mahallesi'ndeki evlerinden öğle namazını kılmak için ayrılıp camiye gitti. Kuveytli kadınlar, namaza durdukları sırada çantalarını yanlarına bıraktı. Namaz bittiğinde çantasının çalındığını fark eden W.J. isimli kadın turist, arkadaşının cep telefonundan ulaştığı turizm acentasının tercümanına durumu bildirdi.

Tercümanın Bursa Emniyet Müdürlüğü 155 Polis İmdat Hattı'na bilgi vermesi üzerine polis ekipleri, Kuveytli kadınların bulunduğu camiye gitti. Polis merkezine getirilen turist kadınlar bir süre tercümanın gelmesini bekledi. W.J.’nin çantanın içerisinde 6 bin lira para, cep telefonu, kiraladıkları evin adresi ile anahtarının bulunduğunu söylemesi üzerine polis ekipleri, evin bulunduğu sokağa giderek hırsızlık şüphelisinin gelme ihtimaline karşın beklemeye başladı. Ancak kimliği belirsiz hırsızlar eve gelmeyince geri döndü.

Evin kapısının kilit göbeği olay yerine çağırılan çilingir tarafından değiştirildi. Cumhuriyet savcısı olayla ilgili soruşturma başlattı. CİHAN

Kuveytli turistin kaldığı evin adresi ve anahtarı çalındı, polis hırsızı bekledi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×