Kurtuluş Kupası ödülleri sahiplerini buldu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Kurtuluş Kupası'nda ödüller sahiplerini buldu.

Kurtuluş Kupası ödülleri sahiplerini buldu
30 Aralık 2013 Pazartesi 13:48

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Kurtuluş Kupası'nda ödüller sahiplerini buldu.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Onat Kutlar Salonu’nda gerçekleştirilen ödül törenine, sporcular, antrenörler, il temsilcileri ve turnuva koordinatörlerinin yanı sıra Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir, GASKİ Genel Müdürü Fahrettin Uslusoy, İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran katıldı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından son 4 yıldır düzenlenen, her yıl farklı ve artan sayıda branşın katılımı ile gerçekleştirilen kurtuluş kupasında bu yıl su topu, taekwondo, bocce, dart, güreş, mangala, oryantring, kros, bisiklet yol yarışı, atıcılık, hentbol ve eskrim olmak üzere toplam 12 branş yer aldı.
Bu yıl engellilerin de katıldığı turnuvada 312 sporcu ödül aldı. Ödül töreninde konuşan Asım Güzelbey, “Dört yıldır düşman işgalinden kurtuluşun anısına düzenlediğimiz Kurtuluş Kupası'na bu yıl 12 branşta yaklaşık 3 bin sporcu katıldı. Bu gün burada 300’ün üzerinde sporcu da ödül alacak. İçinizden bazıları birinci bazıları üçüncü oldu. Ama bana göre sadece dereceye girenler değil, Kurtuluş Kupası'na katılanlar ve bu organizasyonu gerçekleştirenler de bu işin galibidir. Katılan tüm sporcuları, ödül kazanan sporcuları, organizasyonu yapan arkadaşlarımı, katkıda bulunan kurumları ve emeği geçen herkesi kutluyorum.“ diye konuştu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×