Kupayı Kozan MYO Müdürü Doç. Dr. Toklu’ya hediye ettiler

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Sağlık Kültür ve Spor Dairesi (SKS) tarafından düzenlenen "Üniversite Ligi'nda (ÜNİLİG) erkek voleybol, erkek futbol, erkek basketbol ve kadın voleybol branşlarında başarı elde eden ÇÜ Kozan Meslek Yüksekokulu...

Kupayı Kozan MYO Müdürü Doç. Dr. Toklu’ya hediye ettiler
09 Temmuz 2014 Çarşamba 13:53

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Sağlık Kültür ve Spor Dairesi (SKS) tarafından düzenlenen "Üniversite Ligi'nda (ÜNİLİG) erkek voleybol, erkek futbol, erkek basketbol ve kadın voleybol branşlarında başarı elde eden ÇÜ Kozan Meslek Yüksekokulu öğrencileri, kazandıkları kupaları Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Faruk Toklu’ya hediye etti.

ÜNİLİG’de derece yapan takımlar Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Faruk Toklu’yu makamında ziyaret ederek kupalarını verdi. Çukurova Üniversitesi Kozan Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Faruk Toklu da turnuvaya katılan öğrencilere teşekkür belgesi, plaket ve çiçek takdim etti. Doç. Dr. Toklu, medeni cesaretleri ve özverili çalışmaları nedeniyle tüm öğrencilere teşekkür ederek, "Okulumuza kupa kazandırmanız bizi ayrıca gururlandırdı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sosyal alanlarda sizleri desteklemeye devam edeceğiz." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×