Külcü, mahalle kültür merkezleri ile nikah sarayını inceledi

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, inşaat çalışmalarında sona gelinen belediye yatırımlarında incelemelerde bulundu.

Külcü, mahalle kültür merkezleri ile nikah sarayını inceledi
29 Ocak 2014 Çarşamba 14:13

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, inşaat çalışmalarında sona gelinen belediye yatırımlarında incelemelerde bulundu. Mahalle Kültür Merkezi ve yeni Nikah Sarayı'nda incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi alan Külcü, çalışmaların her aşamasını titizlikle ettiklerini ifade etti.

Çorum Belediyesi tarafından başlatılan projelerin bir bir tamamlanma noktasına geldiğini söyleyen Külcü, bu çalışmaları zaman zaman yerinde inceleyerek projelerin son durumları ile ilgili bilgi aldıklarını ifade etti. İlk olarak Velipaşa Konağı'nda açtıkları Kadın Kültür Merkezi'ne Çorumlu kadınların büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Külcü, bu hizmeti diğer mahallelere de yaymak için başlattıkları mahalle kültür merkezi inşaatlarının artık tamamlanmaya başladığını, yakında da Çorumlu kadınların hizmetinde olacağını dile getirdi.

Merkezlerin inşaatında yaptığı incelemelerden sonra yeni Nikah Sarayı'nda da incelemelerde bulunan Külcü, mevcut nikah salonunun durumunun Çorum'a yakışır halde olmadığını, başlattıkları yeni yerin inşaatının da tamamlanarak çok kısa sürede hizmete gireceğini söyledi.

Görevde bulundukları 5 yıl içerisinde daha yaşanabilir bir Çorum için ekip arkadaşları ile birlikte mesai gözetmeksizin çalıştıklarını vurgulayan Külcü, ''Bütün birimlerimizde, belediye meclisimizde şehrimize hizmet etme heyecanını hiç kaybetmedik. 5 yıldır Çorum’un kronik sorunlarına köklü çözümler buluyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda günü kurtarma arayışında olmadan cesaretle çalıştık. Risk almaktan korkmadık. Seçim döneminde taahhüt ettiğimiz işlerimizin tamamını gerçekleştirdik. Bundan sonra da yapacak çok işimiz var.'' dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×