Kozan Meslek Yüksekokulu, 220 öğrencisini mezun etti

Çukurova Üniversitesi Kozan Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı sonu mezuniyet ve diploma töreni, Kozan Belediyesi SODES Düşler Alemi Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Törene ÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu,...

Kozan Meslek Yüksekokulu, 220 öğrencisini mezun etti
01 Temmuz 2014 Salı 15:38

Çukurova Üniversitesi Kozan Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı sonu mezuniyet ve diploma töreni, Kozan Belediyesi SODES Düşler Alemi Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Törene ÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu, Kozan MYO Müdürü Doç. Dr. Faruk Toklu, Kozan Kaymakamı Avni Oral, Garnizon Komutanı Yarbay Bülent Siper, Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz, ÇÜ İmamoğlu MYO Müdürü Prof. Dr. İlyas Dehri, Kozan İşletme Fakültesi Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Volkan Yurdadoğ, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Erişmiş’in yanı sıra çok sayıda akademisyen, idari personel, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Kozan MYO Müdürü Doç. Dr. Faruk Toklu, 220 öğrenciyi mezun etmenin mutluluğu yaşadıklarını belirtti. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu ise, mezun olan öğrencileri kutlarken, başarılar diledi.

Açılış konuşmalarının arından 115 kız, 105 erkek olmak üzere toplam 220 öğrenci mezun oldu. Yüksekokuldan birinci, ikinci ve üçüncülükle mezun olan öğrenciler ile bölüm birincileri, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü ve Yüksekokul Müdürlüğü tarafından çeşitli hediye ve plaketlerle ödüllendirildi.

Kozan Meslek Yüksekokulu’nu birincilikle bitiren Bilgisayar Programcılığı Bölümü birincisi Tamer Karalürt’ün diplomasını ve ödüllerini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu, ikincilikle bitiren Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü öğrencisi Özlem Demir’e Yüksekokul Müdürü Faruk Toklu, Yüksekokul Üçüncüsü Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencisi Satı Teke’ye ödülünü ve diplomasını Kozan Kaymakamı Avni Oral verdi.

Resmi törenin ardından öğrenciler, aileleri, öğretim elemanları ve idari personel bir yılın stres ve yorgunluğunu atmak üzere sahnede buluşarak doyasıya eğlendi.

CİHAN

Kozan Meslek Yüksekokulu, 220 öğrencisini mezun etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×