Kolej öğrencileri performanslarını sergiledi

Tokat Özel İpek Koleji öğrencileri, şiir ve şarkı programı düzenlediTokat 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı'nda gerçekleştirilen programa, idareciler, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Kolej öğrencileri performanslarını sergiledi
21 Ocak 2014 Salı 15:43

Tokat Özel İpek Koleji öğrencileri, şiir ve şarkı programı düzenledi

Tokat 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı'nda gerçekleştirilen programa, idareciler, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Gösterinin açılışı, Sarı Çizmeli Mehmet Ağa şarkısı ile yapıldı. Koronun ardından Ahsen Aydın adlı öğrencinin okuduğu Sol yanım şiiri ile duygulanan seyirciler, Numan Yapdı isimli öğrencinin okuduğu Bir Yiğit Vardı şiiriyle kendinden geçti. Gece, beraber ve solo şarkıların söylenmesi ile devam etti.

Gösteri sonrası açıklama yapan Özel İpek Koleji Müdürü Hasan Koç, “Bize emanet edilen çocuklarımızı kendi çocuklarımız olarak bilip, sayısal ve sözel bilgilerle donatmanın yanında onları hayata hazırlamak için tüm enerjimizi sarf etmekteyiz. İyiyi, güzeli, doğruyu öğretmekle beraber hayatları boyunca gerekli sosyal donanımları da onlara vermek adına yoğun gayretimiz var. Bundan sonrada bu gayretlerimiz sürecek.” dedi.
CİHAN

Kolej öğrencileri performanslarını sergiledi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×