Kızılay Genel Başkanı Akar: Başkan Özhaseki'nin Kızılay'da çok emeği var

Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Kızılay'a çok büyük katkısı olduğunu ve her yerde kendisinden övgüyle bahsettiklerini söyledi.

Kızılay Genel Başkanı Akar: Başkan Özhaseki'nin Kızılay'da çok emeği var
25 Şubat 2014 Salı 18:38

Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Kızılay'a çok büyük katkısı olduğunu ve her yerde kendisinden övgüyle bahsettiklerini söyledi. Başkan Özhaseki de Kızılay'ın yüz akı bir kuruluş olduğunu belirtti.

    Bazı programlara katılmak üzere Kayseri'ye gelen Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar ve genel merkez yöneticilerinin Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaretine Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç da katıldı.

    Kızılay'ın yüz akı bir kuruluş olduğunu vurgulayan Başkan Özhaseki, "Sadece ülke içindeki olaylarla ilgili değil yurt dışında da bir şeyler olduğunda ilk koşan kuruluşumuz Kızılay. Türkiye'nin dışarıdaki eli, ayağı. Kızılay için elimizden ne gelirse esirgemeyiz." dedi.

    Kızılay Şube Başkanı Ayhan Uzandaç da, Başkan Özhaseki'nin her zaman destek verdiğini ve Kayseri'ye hastane yapılmasında da büyük katkısı olduğunu söyledi. Başkan Mehmet Özhaseki'nin Kızılay'a katkılarından övgüyle söz eden Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar ise "Başkanımızın Kızılay üzerinde çok emeği ve hakkı var. Bu vesileyle teşekkür ediyorum. Her yerde de bu katkıyı söylüyoruz. İyi adam hakkında zaten her yerde güzel konuşulur. Şükran borçluyuz." şeklinde konuştu.

    Ziyarette ayrıca Ahmet Lütfi Akar, Başkan Mehmet Özhaseki'ye Kızılay faaliyetlerini içeren almanak ile mini bir Osmanlı kaftanı hediye etti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×