Kıraç'tan MHP Bodrum adayı Tosun'a seçim müziği

Sanatçı Kıraç, sözü ve müziği kendisine ait bir şarkıyı seslendirerek, Bodrum Belediye Başkanı ve MHP adayı Mehmet Tosun'a armağan etti.

Kıraç'tan MHP Bodrum adayı Tosun'a seçim müziği
22 Şubat 2014 Cumartesi 14:58

Sanatçı Kıraç, sözü ve müziği kendisine ait bir şarkıyı seslendirerek, Bodrum Belediye Başkanı ve MHP adayı Mehmet Tosun'a armağan etti. Rock formundaki "Tosun Başkan" adlı şarkı, folklorik esintiler de içeriyor.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Tosun, Kıraç'la eskiye dayanan bir dostlukları olduğunu belirterek, "Asım Başkanımız'ın ve benim Kıraç ile olan ortak dostlarımız sayesinde tanıştık. İnternet üzerinden yaptığımız anketler sonucunda, Pedasa festivallerimizde misafir sanatçımız olarak sahne aldı. O günlerde dostluğumuzu ilerlettik. Kıraç, memleket meselelerine çok duyarlı bir sanatçımız. Yine bu duyarlılığını göstererek seçim öncesinde bize, içinden gelerek bir şarkı hazırlamış. Şahsen ben çok beğendim, dinleyenler de çok beğendiklerini söylüyorlar. Oldukça neşeli, hareketli bir şarkı olmuş. Şarkıyı ayrıca internete de yükledik. Kıraç'a emeği için, sanatı için çok teşekkür ederim." dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×