Kimse Yok Mu Ramazan’a hazırlanıyor

Niğde Kimse Yok Mu Niğde Şubesi, Ramazan ayına hazırlanıyor. Kimse Yok Mu ve Cemre Kültür ve Eğitim Derneği'nin beraber düzenlediği programa dernek üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.    Niğde Kültür...

Kimse Yok Mu Ramazan’a hazırlanıyor
07 Haziran 2014 Cumartesi 15:03

Niğde Kimse Yok Mu Niğde Şubesi, Ramazan ayına hazırlanıyor. Kimse Yok Mu ve Cemre Kültür ve Eğitim Derneği'nin beraber düzenlediği programa dernek üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

    Niğde Kültür Merkezi salonunda yapılan program öncesinde misafirlere lokum ve zemzem ikramında bulundu. Salona kurulan standlarda Kimse Yok Mu Derneği'nin Ramazan ayı çalışmalarını anlatan bayanlar yardım paketleri ve üyelik konusunda bilgiler verdi.

    Niğde’de 2 oturumda yapılan programda öğleyin bayanlar akşam ise erkekler programa dahil oldu. Kimse Yok Mu Bölge Müdürü ve Kura'n tilavetçilerinin yer aldığı program yoğun ilgi gördü. Kuran tilaveti ile başlayan program, Kimse Yok Mu tanıtım video ve konuşmalarla devam etti.

    Dernek ve program hakkında bilgi veren Kimse Yok Mu Niğde Şube Başkanı Özgür Gürer, Ramazan ayının paylaşmayı ayı olduğunu ve bu yönde çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Gürer, "Yaklaşan Ramazan ayına hazırlıklarımız sürüyor. Niğde genelinde şuan elimizde bin adet yardım paketi var. Fakat bizi hedefimiz 4 bin paket. Kalan 3 bin paketi de tamamlayarak ramazan ayı öncesinde ve içerisinde bu vazifeyi yapmak istiyoruz. Çalışmalarımız gönüllülerimiz tarafından yapılıyor. Gönüllülerimiz yardımın amacını, gideceği yeri ve buna benzer şeyleri anlatıyor. Ve bu yardım harekatında bu şekilde büyüyoruz. İnşallah bu Ramazan ayında da bütün dünyada olduğu gibi 'Kimse Yok Mu' diyen herkesin kapısını çalmaya gayret göstereceğiz.” dedi. CİHAN

Kimse Yok Mu Ramazan’a hazırlanıyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×