KESOB Başkanlığı'na Süleyman Köstekli yeniden seçildi

Kırıkkale Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KESOB) Başkanlığı'na Süleyman Köstekli yeniden seçildi.    İl Kültür Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen birliğin genel kurulunda, seçimlere mevcut başkan Süleyman...

KESOB Başkanlığı'na Süleyman Köstekli yeniden seçildi
05 Mayıs 2014 Pazartesi 16:43

Kırıkkale Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KESOB) Başkanlığı'na Süleyman Köstekli yeniden seçildi.

    İl Kültür Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen birliğin genel kurulunda, seçimlere mevcut başkan Süleyman Köstekli başkanlığındaki tek listeyle gidildi. Seçimler öncesinde konuşan Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Kırıkkale'de birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yaptıklarını söyledi. Vali Kolat, Kırıkkale'de yoğun bir dernekleşme olduğunu vurgulayarak, güven tazeleyecek olan Köstekli başkana başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

    TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal da, esnaf ve sanatkarlara her zaman önem verdiklerini belirterek, esnafların her zaman ülkesine ve milletine sahip çıkan insanlar olduğunu söyledi.

    KESOB Başkanı Köstekli ise görev süreleri içerisinde yaptıkları projelerden bahsederek bundan sonra da çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini ifade etti.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×