Kent merkezinde yarı çıplak koştular

ESKİŞEHİR'deki ragbi takımlarının erkek sporcuları akşam saatlerinde altlarında şort, üstleri çıplak halde kent merkezinde koştu.

Kent merkezinde yarı çıplak koştular
10 Ocak 2014 Cuma 23:42

Ragbi takımı yetkilileri etkinliklerinin hiçbir siyasi yönünün olmadığını, neden yarı çıplak koştuklarını ileri ki günlerde açıklayacaklarını söyledi. 

Ragbi Erkekler Liginde mücadele eden Eskişehir'deki '222 Ragbi' ile 'Aqua Ragbi' kulüplerinin 30'a yakın sporcusu akşam saatlerinde İki Eylül Caddesi Çarşı Tramvay durağı yanında toplandı. Altlarında şort, üstleri de çıplak olan sporcular kent merkezinde topluca koştu. Vatandaşlar yarı çıplak koşan sporcuları görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. 

RAGBİCİLER NEDEN ÇIPLAK KOŞTU? 

Ragbi takımları adına açıklamada bulunan Arda Akdağ, eksi 8 derece soğukta 30 kişilik sporcu grubuyla kent merkezinde yaklaşık 5 kilometre koştuklarını söyledi. Vatandaşların ilgisiyle karşılaştıklarını ve herkesin 'Ragbiciler neden çıplak koştu?' diye merak ettiğini ifade eden Arda Akdağ şöyle konuştu: "Bu daha başlangıç. Yaptığımız etkinlikler ile Eskişehir halkını şaşırtmaya devam edeceğiz. Neden çıplak koştuğumuzu ise ileride yapacağımız etkinliklerin ardından açıklayacağız. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki yaptığımız bu etkinlik hiç bir siyasi yöne çekilmemeli. Sadece spor ve ragbi adına toplanmış genç bir nüfusun sesidir." 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×