Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteci ve din adamlarıyla iftarda buluştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteci ve dini temsilcilerle iftarda bir araya geldi. Toplantı sonrası konuşan Kılıçdaroğlu, katılımcıların toplantıda Ortadoğu’daki gelişmeleri değerlendirip kaygılarını dile getirdiğini...

Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteci ve din adamlarıyla iftarda buluştu
21 Temmuz 2014 Pazartesi 01:08

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteci ve dini temsilcilerle iftarda bir araya geldi. Toplantı sonrası konuşan Kılıçdaroğlu, katılımcıların toplantıda Ortadoğu’daki gelişmeleri değerlendirip kaygılarını dile getirdiğini ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in verdiği iftarda dini temsilcilerle bir araya geldi. Ortaköy Feriye Lokantası’ndaki program basına kapalı gerçekleştirildi. Program bitiminde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu basın mensuplarına toplantıda konuşulanlar hakkında kısa bir açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu, “Ankara’da ve İstanbul’da Ramazan aylarında din adamlarıyla geleneksel bir toplantı düzenliyoruz. Onlar genelde düşüncelerini aktarıyorlar. Toplumun sorunlarını, din adamlarının sorunlarını, siyasetteki sorunlar tartışılıyor. Daha sonra bir değerlendirme yapılıyor. Bu toplantılar benim ufkumu da açıyor. Beraber siyaseti ve Türkiye’yi değerlendirme imkanımız oluyor. Ben bütün katılımcılara teşekkür ettim ve saygılarımı sundum. Gerçekten de Türkiye çok zor günlerden geçiyor. Ortadoğu’daki gelişmeleri hep beraber biliyoruz; onlar da bu değerlendirmeleri yaptılar ve kendi kaygılarını dile getirdiler. O kaygıları da hep beraber paylaştık.” şeklinde konuştu.

Toplantıya katılan davetlileri uğurlayan Kemal Kılıçdaroğlu, açıklamasının ardından ayrıldı.

CİHAN

Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteci ve din adamlarıyla iftarda buluştu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×