Kazada şehit olan karakol komutanı için Uşak'ta tören düzenlendi

Uşak'ın Sivaslı ilçesi yakınlarında meydana gelen kazayı soruşturmaya gittiğinde, "dur" ihtarında bulunduğu kamyonetin altında kalarak şehit olan Sivaslı İlçe Jandarma Bölük Komutanı Kıdemli Başçavuş Hüseyin Burhan için Uşak İl Jandarma Alay Komutanlığı'.

Kazada şehit olan karakol komutanı için Uşak'ta tören düzenlendi
17 Ocak 2014 Cuma 17:18

Uşak'ın Sivaslı ilçesi yakınlarında meydana gelen kazayı soruşturmaya gittiğinde, "dur" ihtarında bulunduğu kamyonetin altında kalarak şehit olan Sivaslı İlçe Jandarma Bölük Komutanı Kıdemli Başçavuş Hüseyin Burhan için Uşak İl Jandarma Alay Komutanlığı'nda tören düzenlendi. Törene Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Salih Karataş’ın yanısıra il protokolü, silah arkadaşları ve ailesi katıldı.

Kıdemli Başçavuş Burhan’ın özgeçmişinin okunmasından sonra İl Müftüsü Fuat Altındaş tarafından dua edildi ve helâllik alındı. Türk bayrağına sarılı tabut, tören mangası tarafından omuzlanarak cenaze aracına koyuldu. Şehit Hüseyin Burhan, Uşak Havalimanı'ndah askerî bir uçakla memleketi Hatay’ın Kırıkhan ilçesine gönderildi. CİHAN

Kazada şehit olan karakol komutanı için Uşak'ta tören düzenlendi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×