Kazada hayatını kaybedenlerin hikayeleri ağlattı

Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesindeki 21 ölümlü trafik kazasında hayatını kaybedenlerin cenazeleri, Muş’ta toprağa verilmeye başlandı.

Kazada hayatını kaybedenlerin hikayeleri ağlattı
24 Ocak 2014 Cuma 17:13

Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesindeki 21 ölümlü trafik kazasında hayatını kaybedenlerin cenazeleri, Muş’ta toprağa verilmeye başlandı. Kazada hayatını kaybeden Mervan Karahan ve Ömer Menteş’in hayat hikayeleri herkesi ağlattı. Mervan’ın nişanlanmak, Ömer’in ise annesine aldığı çamaşır makinesini teslim etmek için yola çıktığı öğrenildi.

Korkut ilçesine bağlı Düzkışla beldesinde yaşayan ve aynı aileden olan Mervan Karahan (20), İzzet Karahan (42) ve Ömer Menteş’in (23) cenazeleri, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait cenaze aracıyla beldeye getirildi. Kadınların ağıtları ve gözyaşları arasında araçtan alınarak mezarlığa götürülen üç kişi, yan yana defnedildi.

ÇAMAŞIR MAKİNESİYLE YOLA ÇIKTI

İstanbul’da çalışan ve annesi için satın aldığı çamaşır makinesiyle yola çıkan Ömer Menteş (23) ise Düzkışla beldesinde toprağa verildi. 600 TL değerinde olan makineyi bir tanıdığının devreye girmesiyle 250 TL’ye satın alan Ömer Menteş’in evdekilere müjdeyi verdiği öğrenildi. Annesine makineyi ulaştıramadan hayatını kaybeden Ömer’in yaklaşık 3 ay önce askerden geldiği bildirildi.

Kazada hayatını kaybeden Mervan Karahan’ın nişanlanmak için memleketine gelmek üzere yola çıktığı açıklandı. Babası yaklaşık 15 yıl önce İstanbul’da inşaatta çalışırken yaşanan bir kazada hayatını kaybeden Mervan Karahan’ın, sosyal paylaşım sitesi olan Facebook'taki hesabında yayınladığı mesaj ise hüzünlendirdi. Facebook'ta ‘ölümü çok özledim anne’ diye paylaşım yapan Mervan’ın, aynı kazada hayatını kaybeden amcası İzzet Karahan’ın kızıyla pazar günü nişanlanacağı ve şubatta ise askere gideceği öğrenildi. 4 çocuklu ailenin en küçük ferdi olan Mervan Karahan’ın, İstanbul Şirinevler semtinde ailesiyle birlikte yaşadığı açıklandı.
CİHAN

Kazada hayatını kaybedenlerin hikayeleri ağlattı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×