Kayseri'nin sanayi gelişimi Genç MESİAD'lı üyeleri etkiledi

Merzifon Sanayici ve İş Adamları Derneği (MESİAD) Genç Komisyon üyeleri Kayseri’ye iki günlük iş ve kültür gezisi düzenledi.

Kayseri'nin sanayi gelişimi Genç MESİAD'lı üyeleri etkiledi
22 Ocak 2014 Çarşamba 12:58

Merzifon Sanayici ve İş Adamları Derneği (MESİAD) Genç Komisyon üyeleri Kayseri’ye iki günlük iş ve kültür gezisi düzenledi. Kayseri'de ziyaret edilen sanayi kuruluşlarının katettiği teknolojik gelişme karşısında etkilenen genç iş adamları, gezide bir çok yeniliği yerinde takip ederek bilgi sahibi oldu.

Kayseri'nin tarihi kültürel ve Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan iş yerlerini gezen genç iş adamları, Kayseri Gelişen Sanayici İşadamları Derneği Genç Platformu Başkanı Taha Keskin tarafından ağırlandı. Keskin tarafından yapılan bilgilendirmelerde, Kayseri’nin sanayisi ve dünya pazarındaki devleşen ihracatıyla ilgili gelişmeler aktarıldı.

Daha sonra Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Boydak Holding’e bağlı Boyteks Tekstil fabrikasını ve Tuna Çelik kapı imalathanesini ve teşhir salonları gezilerek, gerek kendi iş alanlarında gerekse başka alanlarda iş dünyasının önemli firmalarıyla görüşülüp fikir alışverişinde bulunuldu. Gezide, Kayseri'nin tarihi ve kültürel mekanlarını da gezen iş adamları, düzenlenen programdan mutlu olarak döndü. Geziyi değerlendiren dernek yönetim kurulu üyelerinden Sebahattin Yay, “Çok verimli bir iş gezisi düzenledik. Kayseri’de bizi iş adamlarının karşılaması ve fikir alışverişinde bulunmak, bizim gibi genç iş adamları için gelecek deneyimler adına oldukça yararlı olduğunu düşünüyorum. Bu tür iş gezilerimiz sık sık tekrarlanacak, sonraki gezi yurt dışına olacak, gezimize katılan iş adamlarımıza MESİAD Genç Komisyonu adına teşekkür ediyorum." dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×