Kayseri Valisi Düzgün'ün eşi kimsesiz çocuklara karne hediyesi verdi

Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ün eşi Gül Düzgün, Menekşe Çocukevi’ni ziyaret ederek, burada kalan çocukların karne sevincine ortak oldu ve hediyeler verdi.

Kayseri Valisi Düzgün'ün eşi kimsesiz çocuklara karne hediyesi verdi
25 Ocak 2014 Cumartesi 17:28

Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ün eşi Gül Düzgün, Menekşe Çocukevi’ni ziyaret ederek, burada kalan çocukların karne sevincine ortak oldu ve hediyeler verdi. Vali Yardımcısı Yasemin Özata Çetinkaya, Çocukevleri Koordinasyon Müdürü Ali Andaç ve diğer ilgililerle birlikte gittiği çocukevinde, karnelerini alan öğrenciler tarafından sevinçle karşılandı. Buna karşılık veren Düzgün, çocukların karnelerini inceleyerek başarılarından dolayı kutladı. Futbol topu ve Türk bayrağı tablosu hediye eden Gül Düzgün, beraberinde götürdüğü yaş pastayı da çocuklarla birlikte keserek bazı tavsiyelerde bulundu: “Başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum. Her insan, istediğinde her türlü zorluğun üstesinden gelebilir. Derslerinize iyi çalışmanızı ve dürüstlükten taviz vermemenizi istiyorum.”

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını belirten çocuklar da bundan sonraki dönemlerde derslerine daha çok çalışacakları sözü verdi. Gül Düzgün, daha sonra Melikgazi Sağlık Vakfı’na ait olan ve özellikle onkoloji hastası yakınlarının kaldığı Ahmet Karamancı Misafirhanesi’ne gitti. Burada vakıf çalışmaları hakkında bilgi aldı ve görüştüğü bazı hasta yakınlarına geçmiş olsun diyerek acil şifalar diledi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×