Kaymakam Çay ve siyasiler seçim için toplandı

Zonguldak’ın Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ve siyasi parti başkanları, yaklaşan yerel seçimler öncesinde bir araya geldi.

Kaymakam Çay ve siyasiler seçim için toplandı
11 Şubat 2014 Salı 16:43

Zonguldak’ın Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ve siyasi parti başkanları, yaklaşan yerel seçimler öncesinde bir araya geldi. Toplantı sonrasında açıklamada bulunan Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, toplantıdaki amacın, yerel seçimlerde halkın özgür iradesi ile oylarını kullanmayı sağlamak olduğunu söyledi.

    Kaymakamlık Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Çay ve siyasi parti başkanları ile birlikte Ereğli Jandarma Bölük komutanı Binbaşı Engin Özkul, İlçe emniyet Müdürü Timur Özgen ve İlçe Milli eğitim Müdürü Naci Kılıç katıldı.

    Toplantıda katılımcılara İlçe Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Büro Amirliği personeli polis memuru Recep Baltacı tarafından yasada ve kanunlarda yer alan seçim yasakları ve yapılacakları ile ilgili bilgileri aktarıldı.

    Kaymakam İbrahim Çay, toplantıdaki amacın, yerel seçimlerde halkın özgür iradesi ile oylarını kullanmayı sağlamak olduğunu söyledi. CİHAN

Kaymakam Çay ve siyasiler seçim için toplandı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×