Kastamonulu gazetecilerden polislere 169. yıl pastası

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti tarafından, Türk Polis Teşkilatının 169’uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğünde pasta kesimi yapıldı.

Kastamonulu gazetecilerden polislere 169. yıl pastası
10 Nisan 2014 Perşembe 18:08

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti tarafından, Türk Polis Teşkilatının 169’uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğünde pasta kesimi yapıldı.

İl Emniyet Müdürü Mustafa Yoldan ve emniyet teşkilatı mensuplarının katıldığı törende, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Yılmaz, Basın İlan Kurumu Kastamonu Şubesi Müdürü Yaşar Kuru, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri ve gazetecilerde hazır bulundu. 169’uncu kuruluş yıldönümü pasta kesimi öncesi kısa konuşmalar yapıldı.

İlk olarak söz alan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Yılmaz, “Milletimizin huzurlu ve güvenli bir yaşam sürmesi için gece gündüz demeden her türlü tehlikeyi göğüsleyerek çalışan ve ülkemizde nizamı sağlayan Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 169. yıldönümünü Kastamonu basını olarak kutluyoruz” dedi. Kastamonu polisi ile Kastamonu basınının bugüne kadar iyi bir uyum içerisinde çalıştığını ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğini ifade eden Başkan Yılmaz, “Meslektaşlarımız her zaman doğruları yazmak için büyük çaba göstermektedir. Kastamonu basını, doğruya ulaşmak ve haberi kaynağa doğru bir şekilde aktarmak için çalışıyor. Bundan sonra da gazeteci ve polis beraber uyum içerisinde çalışacaktır. Bu özel gün vesilesiyle Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti olarak 1 Ocak 2014’te gündeme getirdiğimiz bir önerimizi buradan bir kez daha seslendiriyoruz. Yapımı devam eden Ilgaz Tüneli’nin adı, Ilgaz Dağı’nda şehit düşen Recep Şahin Tüneli olsun. Dün olduğu gibi bundan sonrada canımızı, namusumuzu ve malımızı güvenle emanet edeceğimiz Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 169. yılını tekrar kutluyor, bütün polislerimizi yaptıkları bu şerefli görevleri için tebrik ediyoruz.” dedi.

İl Emniyet Müdürü Mustafa Yoldan da konuşmasında Gazeteciler Cemiyeti’ne bu davranışından dolayı teşekkür edip, “Türk Polis Teşkilatı’nın 169. yıldönümü dolayısıyla bugün son etkinliklerimizi yapıyoruz. Bu mutlu günümüzde Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti de bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı nezdinde tüm basın çalışanlarına pasta hazırladıkları için de ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. CİHAN

Kastamonulu gazetecilerden polislere 169. yıl pastası


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×