"Kasımpaşa’da yurt yıkan, şimdi de Türkçe Olimpiyatlarını kapatıyor"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Kemal Çelik, Kasımpaşa’da yurt yıkanların şimdi de Türkçe Olimpiyatlarını kapatmak istediklerini söyledi.

23 Mart 2014 Pazar 19:53

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Kemal Çelik, Kasımpaşa’da yurt yıkanların şimdi de Türkçe Olimpiyatlarını kapatmak istediklerini söyledi.

MHP Alanya Belediye başkan adayı Adem Murat Yücel'in düzenlediği 'Alanya Geleceğine Yürüyor' yürüyüşüne MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, MHP Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Kemal Çelik, MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin ve çok sayıda partili katıldı. Araç konvoylarının da eşlik ettiği grup sloganlar atarak Atatürk Caddesi boyunca ilerledi. Yürüyüş nedeniyle polis ekipleri bazı yolları trafiğe kapattı. Ellerinde parti bayrakları ve Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Kemal Çelik ile Alanya adayı Adem Murat Yücel’in posterleriyle ilerleyen partililer yoldan geçen halka karanfil dağıttı.

Rıhtım Meydanı’nda yürüyüşe son veren partililere başkan adayı Yücel ile belediye meclis üyesi adayları seçim otobüsünün üzerine çıkarak selamladı. Burada konuşan MHP Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Çelik, Kasımpaşa’da yurt yıkanların şimdi Türkçe Olimpiyatlarını kapatmak istediklerini söyledi. 30 Mart’ta buna izin verilmemesini isteyen Çelik, “Anketler de artık MHP diyor. Anketlerin Türkiye genelinde de MHP’nin patlama yapacağını söylüyor. Antalya’da birkaç ilçe hariç hepsinde MHP kazanacak. Alanya’yı Adem Murat Yücel’le birlikte yönetmek istiyorum.” dedi.

Alanya’yı, dünya şehri yapacak modern projelere bir an önce kavuşturacaklarını ifade eden Yücel, belediye başkanı seçildiğinde daha önce olduğu gibi kapısının herkese açık olacağını söyledi. Yücel, “İnşallah 30 Mart’ta sizlerin desteği ile göreve geleceğiz ve sorunları kısa sürede çözüp 5 yıl içerisinde Alanya’yı gerçek bir dünya şehri yapma başarısını hep birlikte göstereceğiz. Bugün herkes gördü ki Alanya geleceğine yürüyor ve bu yolda her şeyini ortaya koyuyor. Alanya’da yeni bir dönemin başlangıcı olacak ve hep birlikte biri miladı gerçekleştireceğiz.” diye konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×