Karaman Hastaneler Birliği basın mensupları ile bir araya geldi

Karaman Kamu Hastaneler Birliği, ilde görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile buluştu.

Karaman Hastaneler Birliği basın mensupları ile bir araya geldi
19 Aralık 2013 Perşembe 15:08

Karaman Kamu Hastaneler Birliği, ilde görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile buluştu. Geçen yıl kasım ayında kurulan birliğin çalışmaları ile ilgili sunumun yapıldığı programa Karaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uz.Dr. Nuriye Ulu, İdari ve Mali Hizmetler Başkanı Mehmet Yavuz, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Kerim Şerbetçi, Ermenek Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Erhan Şahin ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt.Uğur Demirel ile idari personel katıldı.

    Karaman Devlet Hastanesi Yemekhanesi'nde yapılan programda konuşma yapan Karaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uz.Dr. Nuriye Ulu, ‘Büyük değişimler küçük adımlarla başlar’ sloganı ile birliğin ilk yılında güzel gelişmelerin yaşandığına dikkat çekti. Ulu, gerek tanışma toplantıları ve ziyaretlerle gerek yaptıkları anketlerle bir yol haritası çizdiklerini belirterek hasta ve çalışan memnuniyeti noktasında önemli mesafeler aldıklarını söyledi.
    
    Türkiye’de ilk merkez depoyu Karaman’ın kurduğunu, 60 milyon lira harcanan 55 bin metrekarelik hastanelerine 2014 yılı başında geçeceklerini dile getiren Ulu, sosyal kültürel faaliyetler çalışanlarının eğitimi ile de son bir yılı en verimli şekilde kullandıklarını söyledi. Ulu, evde sağlık hizmetleri ile 300 kişiye ulaştıklarını, tasarruf tedbirleri sayesinde önemli bir rakamı ödemediklerini ve 1 milyon liralık kaynakla da farklı bir çalışma yaptıklarını ifade ederek atılan küçük adımların semeresini aldıklarını dile getirdi. Program, Ulu’nun basın mensuplarını cevaplandırması ile sona erdi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×