Karaman Gevher Hatun Koleji'nden bahar şenliği

Karaman Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu, yıl sonu etkinlikleri kapsamında ‘Bahar Şenliği’ düzenledi. Tüm okul velilerinin de katıldığı şenlikte öğrenciler yıl içinde derslerde yaptıkları çalışmaları açtıkları stantlarda...

Karaman Gevher Hatun Koleji'nden bahar şenliği
03 Mayıs 2014 Cumartesi 17:33

Karaman Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu, yıl sonu etkinlikleri kapsamında ‘Bahar Şenliği’ düzenledi. Tüm okul velilerinin de katıldığı şenlikte öğrenciler yıl içinde derslerde yaptıkları çalışmaları açtıkları stantlarda sergiledi.

Küçük öğrencilerin şişme oyun parkında aileleri ile doyasıya eğlendiği şenlikte okul öğrencileri de yıl içindeki tüm çalışmalarını hem gösterek hem de anlatarak ziyaretçilerle paylaştı.

Karaman Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu Müdürü Ali Celal Öztan, eğitim öğretimde başarıyı yakalamanın, öğrenilenlerin pekiştirilmesinin en önemli adımlarından birinin bilginin görsel anlamda uygulanması, deneyle gözlemlenmesi olduğunu dile getirerek şenliğin bu anlamda bir amacı olduğunu söyledi.

Öztan "Geleceğimiz olan gençlerimizin yetiştirilmesinin önemli olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda yaptığımız geleneksel bahar şenliği ile okul, öğrenci ve veli üçlüsünü bir araya getirdik. Eğitim sisteminin daha sağlıklı yürümesi açısından bu etkinliklerin önemli olduğunu düşünüyorum." şeklinde konuştu.

CİHAN

Karaman Gevher Hatun Koleji'nden bahar şenliği


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×