Karacabey Stadyumu yenilenecek

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bir zamanlar 3.Lig´de önemli başarılar ortaya koyan Karacabeyspor´un kullandığı H.

Karacabey Stadyumu yenilenecek
18 Ocak 2014 Cumartesi 12:38

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bir zamanlar 3.Lig´de önemli başarılar ortaya koyan Karacabeyspor´un kullandığı H. Fehmi Gerçeker Stadyumu´nu yenileyerek sporun hizmetine sunacaklarını açıkladı.

Başkan Altepe, H. Fehmi Gerçeker Stadyumu´nda incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi bürokratlarıyla birlikte tribünler, sporcuların soyunma odaları, revir, çalışma ve toplantı salonlarını gezen Başkan Altepe, birçok ilçede olduğu gibi Karacabey´de de sporun desteğe ihtiyacı olduğunu vurguladı. Büyükşehir sınırlarının bütünşehir olmasıyla birlikte 10 yeni ilçenin daha merkeze alındığını, merkez ilçe olarak işlev göreceğini kaydeden Başkan Altepe, tüm ilçelerin spor merkezi olması, 7´den 70´e herkesin spor yapması ve amatör sporun canlandırılması konusunda ihtiyaç duyulan bölgelere tam destek sağlayacaklarını bildirdi.

Yapılacak çalışmalar kapsamında H. Fehmi Gerçeker Stadyumu´na da el atacaklarını, şu anda oldukça rutin görünen stadyumu eskiden olduğu gibi Türk sporuna yakışır hale getireceklerini belirten Başkan Altepe, "Bugün burada öncelikle tesislerimizi ve sonrasında stadyumun içini inceledik. Uzun yıllar bakım yapılmamış, stadyumun federasyon tarafından istenilen eksiklikleri bir türlü giderilmemiş. Şimdiden sonra buraya Büyükşehir el atmış olacak. Tesislerin tüm eksiklikleri giderilecek." dedi. Başkan Altepe ve beraberindekiler, tesislerdeki incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı. CİHAN

Karacabey Stadyumu yenilenecek


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×