Kalemimiz Kırılmış, Kalktık Geldik !

Aziz Yıldırım'ı taşıyan uçak Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi.Aziz Yıldırım: "Hakkımızda ferman vermişler, uyduk geldik. Kalem kırılmış. Fenerbahçe son kaledir, teslim olmaz."

Kalemimiz Kırılmış, Kalktık Geldik !
21 Ocak 2014 Salı 22:41

SABİHA GÖKÇEN'DEN DAKİKA DAKİKA

21.10'da Sabiha Gökçen Havaalanı'na gelen Aziz Yıldırım 45 dakika otobüse binmeyi başaramadı. Yaklaşık 3 bin kadar taraftarın bariyerleri devirip CIP kapısına doğru akın etmesiyle oluşan izdiham Aziz Yıldırım'ın otobüse ulaşmasını güçleştirdi. 45 dakika sonra otobüse binebilen Yıldırım'a taraftarlar çok yoğun ilgi gösterdi.

"DİK DUR EĞİLME TARAFTARIN SENİNLE"

Taraftarlar bir ara "Dik dur eğilme, taraftarın seninle" şeklinde slogan attılar.

"Hükümet İstifa" diye de bağıran taraftarlar olunca Başkan Yıldırım ellerini kaldırarak sükunete davet etti. 

Mikrofonu eline alan Aziz Yıldırım, yaptığı kısa konuşmada tüm taraftarlara teşekkür ederek; "Hakkımızda ferman buyurulmuş, fermana uyduk geldik, Kalemimizi kırmışlar ama Fenerbahçe son kaledir, teslim olmaz" dedi.

Daha sonra taraftarlardan yolu açmalarını rica eden Yıldırım, "Hadi hep beraber Bağdat'a gidelim. Oraya gelin" ddedi.

AZİZ YILDIRIM'A BEŞİKTAŞLI DESTEĞİ

Bu arada bir grup Beşiktaşlı taraftar, dikkat çeken bir pankartla Aziz Yıldırım'a destek için Sabiha Gökçen Havaalanı'na geldi.

'Maltepeli Beşiktaşlılar' adı veren bir grup taraftar, açtıkları pankartla Aziz Yıldırım'a destek verdi. Beşiktaş'ın eski Başkanı Süleyman Seba, Galatasaray'ın eski başkanı merhum Özhan Canaydın ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın fotoğraflarının bulunduğu pankartın altına "Üç ayrı insan, üç aynı yürek" yazan taraftarlar, "Biz Cumhuriyetiz" başlığıyla açtıkları pankartı CIP kapısında gösterdiler.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×