Kahveciler Odası’nda Altıntaş güven tazeledi

Bursa Karacabey’de lokantacıların yanı sıra kahveciler, fırıncılar, pastaneler ve internet kafe gibi işletme sahiplerinden oluşan 455 üyeli Kahveciler, Aşçılar, Köfteciler, Gazozcular ve Tatlıcılar Esnaf Sanatkarlar Odası’nın 3 adaylı olağan genel kurulu.

Kahveciler Odası’nda Altıntaş güven tazeledi
20 Ocak 2014 Pazartesi 19:18

Bursa Karacabey’de lokantacıların yanı sıra kahveciler, fırıncılar, pastaneler ve internet kafe gibi işletme sahiplerinden oluşan 455 üyeli Kahveciler, Aşçılar, Köfteciler, Gazozcular ve Tatlıcılar Esnaf Sanatkarlar Odası’nın 3 adaylı olağan genel kurulunda 4 dönemdir başkanlık görevini yürüten Burhan Altıntaş büyük farkla yeniden seçildi.

Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen üç adaylı genel kurulun divan başkanlığını BESOB Başkanı Arif Tak üstlendi. Mevcut Başkan Burhan Altıntaş’ın beyaz listeyle yeniden aday olduğu kongrede, Emrah Küçüksarı ve Erdinç Şirem de mavi listeyle üyelerden destek istedi. 325 oyun kullanıldığı seçimlerde 194 oy alan Burhan Altıntaş, 5. dönem için güven tazelerken, Emrah Küçük 88, Erdinç Şirem ise 43 oyda kaldı.

Karacabey Kahveciler Aşçılar Gazozcular ve Tatlıcılar Esnaf Odası’nı iyi yerlere getirdiklerini belirten Burhan Altıntaş, “Kanunen üye olmak zorunda olduğumuz Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın bizlerin hak ve hukukunu koruması gerektiğine inananlardan biriyim. Odamızın kısıtlı imkanlarıyla geldiği nokta bellidir. Amacımız birlik, beraberlik ve dayanışma içinde esnafımızın sorunlarına çözüm olmaktır. ‘Açık Kapı Uygulaması’ ile odamızın kapıları esnafımıza sonuna kadar açıktır. Esnaf alın teridir. Dükkan ise çalışıp çabalayıp eve ekmek getirme yeridir. Bu bilinçle üyelerimizin görüş ve önerilerine her zaman önem verilmiştir ve verilecektir. Üyeler ile dostluğu, düşüncede hoşgörüyü, meslekte bilgiyi, üretkenliği ve saygınlığı sağlayabilmek için üyelerimizin gücü ile el ele, birlik ve beraberlik içinde görevimizi en iyi şekilde sürdürmeyi amaçlıyoruz.” dedi.

Burhan Altıntaş başkanlığındaki oda yönetimi şu isimlerden oluştu: Ali Osman Noyan, Tuncay Kocacıklı, Sırrı Üstündağ, İbrahim Güzelceoğlu, İhsan Çelenli, Erdinç Eskikart.
Denetleme Kurulu: Oğuz Karabatı, Koray Aşkın, Gökmen Yılmaz. CİHAN

Kahveciler Odası’nda Altıntaş güven tazeledi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×