Kağızman Okuma Salonu öğrencileri piknikte moral buldu

Kars'ın Kağızman ilçesinde Eğitim Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Kağızman Okuma Salonu, öğrencilerini Yazılılara Hazırlık Sınavı'na (YHS) motive etmek amacıyla piknik düzenledi.

Kağızman Okuma Salonu öğrencileri piknikte moral buldu
20 Ocak 2014 Pazartesi 19:18

Kars'ın Kağızman ilçesinde Eğitim Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Kağızman Okuma Salonu, öğrencilerini Yazılılara Hazırlık Sınavı'na (YHS) motive etmek amacıyla piknik düzenledi. Öğrencilerin katıldığı piknikte kartopu savaşı da yapıldı.

Kağızman Okuma Salonu Müdürü Mehmet Arif Acar, YHS öncesi öğrencilere moral vermek amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. Acar, "Amacımız Kağızman'ın eğitim çıtasını daha da yükselterek, dershaneye gitmeye imkanı olmayan öğrencilerin kendi kaderleriyle baş başa kalmalarını engelleyip güzel bir geleceğe kavuşmalarını sağlamaktır." dedi.

Bu tür programlarla çok mutlu olduğunu ifade eden öğrenciler, sınava daha da bir özveriyle çalıştıklarını söyledi. Öğrenciler, bu organizasyonu hazırlayan öğretmenlerine teşekkür etti. CİHAN

Kağızman Okuma Salonu öğrencileri piknikte moral buldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×