Kadın cinayeti kamerada

Çekmeköy'de, boşanma davası açan eşini bıçaklayarak öldüren Mustafa Kılıç'ın cinayeti işlediği anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Kamera kayıtlarına yansıyan görüntülerde, Kılıç'ın karısını yere yatırması ve defalarca...

Kadın cinayeti kamerada

Çekmeköy'de, boşanma davası açan eşini bıçaklayarak öldüren Mustafa Kılıç'ın cinayeti işlediği anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Kamera kayıtlarına yansıyan görüntülerde, Kılıç'ın karısını yere yatırması ve defalarca bıçaklaması görülüyor.

Cinayet, geçtiğimiz Cuma günü akşam saatlerinde yaşandı. İddialara göre, bir süredir eşi Mustafa Kılıç’tan ayrı yaşayan ve boşanma davası devam eden 37 yaşındaki Dilber Kılıç, iş yerinden çıktıktan kısa bir süre sonra kocasıyla karşılaştı. Daha önce defalarca şiddet gören ve tehdit alan Dilber Kılıç, başına gelecekleri bildiği için kaçmaya çalıştı. Ancak Dilber Kılıç, eşi tarafından yakalanarak yere yatırıldı. Mustafa Kılıç, eşini ekmeğin arasında sardığı bıçağı çıkararak defalarca bıçakladı. Daha sonra da olay yerinden kaçtı. Bir çocuk annesi Dilber Kılıç, aldığı bıçak darbeleri nedeniyle olay yerinde hayatını kaybetti.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Bu arada Mustafa Kılıç'ın boşanmak isteyen eşini sokak ortasında öldürmesi bir binanın güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Kamera kayıtlarında, Mustafa Kılıç'ın sokak ortasında yaşattığı dehşet dakikaları bulunuyor. Kayıtlarda Kılıç'ın sokakta eşini beklemesi, tartışmaları ve yere yatırarak defalarca bıçaklaması görülüyor. Ayrı kameralara yansıyan görüntülerde olay sırasında sokakta yaşanan dehşet dakikaları da net bir şekilde yer alıyor. Bu sırada, sokakta yürüyen bir kız çocuğu ile yetişkin kadının korkarak başka yöne kaçmaları da dikkat çekiyor.

Öte yandan, kaçarak izini kaybettiren Mustafa Kılıç'ın 5 kişi daha öldürmeyi planladığı iddia edildi. Mahallede korku ve paniğe neden olan söylenti üzerine güvenlik önlemleri alındı. Vatandaşlar zanlının bir an önce yakalanmasını ve adalete teslim edilmesini bekliyor.

CİHAN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×