İzciler yeni emniyet müdürünü ziyaret etti

Adana'daki İzciler, yeni Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'i ziyaret edip başarı diledi. Adana İzcilik İl Temsilcisi Seçil Binboğa, 'izci yararlıdır' haftası etkinlikleri kapsamında, Adana'ya yeni atanan İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'e hoş geldin ziyareti g.

İzciler yeni emniyet müdürünü ziyaret etti
19 Şubat 2014 Çarşamba 13:03

Adana'daki İzciler, yeni Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'i ziyaret edip başarı diledi.

Adana İzcilik İl Temsilcisi Seçil Binboğa, 'izci yararlıdır' haftası etkinlikleri kapsamında, Adana'ya yeni atanan İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'e hoş geldin ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek izcilik çalışmaları hakkında bilgi verdiklerini söyledi. Binboğa, Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü arasında yapılan işbirliği protokolü çerçevesinde uygulanan projelerden bahsettiklerini Adana'da da çocuk ve gençler içinde ortak projeler yapabileceklerini bildirdi.

Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İzci kampları için çalışma yapılması talimatı verdi. İzciler, Zeybek'e İzcilik flaması ve Adana Doğal Afetler ve Kurtarma tişörtü hediye etti. Ziyarete, Binboğa ile birlikte Türkiye İzcilik Federasyonu Başkanlığı Proje ARGE Kurulu Genel Sekreteri Ayhan Binboğa, İzci liderleri Benan Gülağız, Sezer Karalürt, Bahar Alpsoy, İzciler Hazal Yılmaz, Sevde Çelik, Ceren Zoptan, Pelin Yaman ile Tuluğan Aydın katıldı.
CİHAN

İzciler yeni emniyet müdürünü ziyaret etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×