İşyerindeki sadaka kutusunun çalınma anı kamerada

Ankara’da, bir esnafın dükkanında yer alan muhtaç vatandaşlar için yardım paralarının toplandığı sadaka kutusu hırsızın hedefi oldu.

İşyerindeki sadaka kutusunun çalınma anı kamerada
25 Ocak 2014 Cumartesi 11:43

Ankara’da, bir esnafın dükkanında yer alan muhtaç vatandaşlar için yardım paralarının toplandığı sadaka kutusu hırsızın hedefi oldu. Hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Ankara Demetevler’de bir telekomünikasyon şirketinde bulunan ‘Kimse Yok Mu Derneği'ne ait sadaka kutusu bir hırsız tarafından çalındı. Hırsızın sadaka kutusunu çalması saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde akşam saatlerinde iş yerine gelen hırsız bir süre iş yerinde oturduktan sonra vakit geçirmek amacıyla telefon kulübelerinin bulunduğu alana gidiyor. Bir süre burada oyalanan hırsız daha sonra iki iş yeri çalışanını bulunduğu bankoya yönelip burada bulunan sadaka kutusunun yanında bir şeyler yazarak vakit kazanıyor.

İki çalışanın gözleri önünde sadaka kutusunu almaya çalıştığı ilk teşebbüsünde başarısız olan hırsız iki çalışanın birbiriyle sohbet ettiği sırada sakada kutusunu alarak iş yerinden uzaklaşıyor. Daha sonra durumu fark eden iş yeri çalışanları polise haber veriyor. Güvenlik kamerasından hırsızı tespit eden emniyet güçleri hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×