İstanbul Emniyeti'nde fırtına dinmiyor

TERÖRLE Mücadele Şube Müdürü Serdar Ali Sekkin'in görev yeri değiştirildi. Serdar Ali Sekkin "17 Aralık Operasyonu"dan bir gün sonra Terörle Mücadele Şube Müdürü Ömer Köse'nin görevden alınması üzerine göreve getirilmişti.

İstanbul Emniyeti'nde fırtına dinmiyor
07 Ocak 2014 Salı 19:47

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde Terörle Mücadele Şube müdürü ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki 5 polis şefinin görev yerleri değiştirildi.

İstanbul merkezli yapılan "17 Aralık Operasyonu"nun ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde bugün de bazı polis müdürü ve amirlerinin yerlerinde değişiklik oldu. Bugün yapılan değişiklikle, Terörle Mücadele Şube Müdürü Serdar Ali Sekkin'in görev yeri değiştirildi. Sekkin, Sabiha Gökçen Havalimanı Müdürlüğü'nde görevlendirilirken, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne daha önce Adana Emniyeti'nde görev yapan Mustafa Çalışkan getirildi. 

Serdar Ali Sekkin "17 Aralık Operasyonu"dan bir gün sonra Terörle Mücadele Şube Müdürü Ömer Köse'nin görevden alınması üzerine göreve getirilmişti. Yapılan değişiklikle Sekkin yaklaşık 20 gün Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü yapmış oldu. 

Bir diğer değişiklik de Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde yaşandı, şubede görev yapan 2 müdür yardımcısı ve 3 amiri, çeşitli ilçe müdürlüklerinde görevlendirildi.

 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×