İsrail Konsolosluğu önündeki protestolar devam ediyor

İsrail ordusunun Gazze'ye girmesiyle birlikte başlayan protesto gösterileri devam ediyor. Levent’teki İsrail Konsolosluğu önünde bekleyen İsrail karşıtı bir grup, tepkilerini sürdürüyor. Bariyerlerle korunan Konsolosluk önünde çevik kuvvet...

İsrail Konsolosluğu önündeki protestolar devam ediyor
18 Temmuz 2014 Cuma 18:13

İsrail ordusunun Gazze'ye girmesiyle birlikte başlayan protesto gösterileri devam ediyor. Levent’teki İsrail Konsolosluğu önünde bekleyen İsrail karşıtı bir grup, tepkilerini sürdürüyor. Bariyerlerle korunan Konsolosluk önünde çevik kuvvet polisleri de hazır bekliyor.

İsrail’in Gazze’ye havadan ve denizden saldırıları devam ederken dün akşam da kara harekatı başlatması tepkilere neden oluyor. Dün gece konsolosluğa girmek isteyen gruba polis müdahale etmişti. Bugün Cuma namazı sonrasında yine konsolosluk önünde toplanan grup, dua ederek İsrail’e tepki gösterdi. Hollanda’dan geldiğini söyleyen ve Yahudilerle konuşmak istediğini söyleyen bir vatandaşı da yine orada toplanan gruptan bazıları sakinleştirdi. Pankart açarak slogan atan öfkeli grup, zaman zaman konsolosluk bahçesinden geçen kişilere tepki gösterdi.

CİHAN

İsrail Konsolosluğu önündeki protestolar devam ediyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×