İşler'in arkadaşı Elver: Gripten dolayı hastaneye kaldırıldı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde yatan ve sağlık durumu kritik olan oyuncu Nejat İşler, tedaviye cevap vermeye başladı.

İşler'in arkadaşı Elver: Gripten dolayı hastaneye kaldırıldı
20 Ocak 2014 Pazartesi 13:18

Muğla’nın Bodrum ilçesinde özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde yatan ve sağlık durumu kritik olan oyuncu Nejat İşler, tedaviye cevap vermeye başladı. İşler'in yakın arkadaşları, grip sebebiyle hastaneye kaldırıldığını söyledi.

Geçen günlerde solunum yetmezliği şikayetiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan İşler’in sağlık durumu hakkında doktorunun yaptığı yeni açıklamanın ardından yakın arkadaşı Dost Elver, gazetecilerin sorularını cevapladı. Elver, ünlü oyuncunun siroz ya da akciğer enfeksiyonundan değil, gripten dolayı hastaneye kaldırıldığını belirtti: "Nejat İşler’in hayranları, lütfen internet üzerinden çıkan asılsız haberlere inanmasın. Çok abartılı, kötü şeyler de yazılıyor, öyle bir şey yok. İnternet üzerinden yazdığım gibi kan değerleri yükseldi ve gayet iyiye giden bir durumu var. Bugün inşallah daha güzel haberler alacağız. Şu an taşınması riskli bir durum, sevk söz konusu değil. Burada kalmasına karar verildi. Burada gerekli her bakımı yapılıyor. Nejat İşler’in rahatsızlığı tamamen griptir. İstanbul’da da herkesin etkilendiği rahatsızlıktır. Bağışıklık sistemi zayıf olduğu için virüs vücuda hakim olmuş. Rahatsızlığının karaciğer ve sirozla bir alâkası yok. Lütfen bunlara inanmayın.”

Oyuncu Berkan Şal da İşler'in durumunun iyiye gittiğini belirterek, "Yanında olmayı tercih ettik. Olumlu yanıtlar vermeye başladı İşler’in vücudu. Biz de iyi haberleri bekliyoruz." dedi. Yönetmen Murat Şeker, "İşler’in vücudu, tedaviye tepki veriyor. İyiye gidiyor. Doktorlar da bu yönde açıklama yaptı zaten. Heyecanla bekliyoruz." şeklinde konuştu. Gürkan Uygun ise, "Dua ediyoruz ve hep birlikte Nejat’ın iyi olmasını bekliyoruz. Olumlu gelişmeler kaydediyor." dedi. CİHAN

İşler'in arkadaşı Elver: Gripten dolayı hastaneye kaldırıldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×