İntihar eden askerin son mesajı

İntihar eden Ordulu asker, intihardan önce sosyal paylaşım sitesinde, “Bu dünyanın yükü ağır geldi” şeklinde bir mesaj paylaştı.

İntihar eden askerin son mesajı
03 Mart 2015 Salı 20:54

Adana'da yurtsal vazifesini yaparken intihar eden Ordulu asker, intihardan evvela sosyal paylaşım sitesinde, “Bu dünyanın yükü ağır geldi” şeklinde bir mesaj paylaştı.

Adana’da jandarma er şekilde yurtsal vazifesini oluşturan 21 yaşındaki Abdullah Samet Çaku, kalorifer dairesinde kendini asarak intihar etti. Ordu’nun Fatsa ilçesindeki ailesi ise oğullarının cenazesini bekliyor. Samet Çaku’nun Fatih Mahallesi Savaş Sokak’taki ailesinin evine bir Türk bayrağı asıldı.

Çaku’nun sosyal medya hesabından yazdığı son mesaj ise dikkat çekti. Çaku, intiharından evvela paylaştığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Nereden bilebilirdim ki yolun sonunun karanlıklara çıktığını. Nereden bilebilirdim ki gırtlağıma kadar balçığa saplanacağımı. Nereden bilebilirdim ki o yoldan bir daha arka dönüş olmadığını. Söyleyin bana lütfen, kim hayatının en üretken ve güzel yıllarında ölmek ister ki? Hem de kendimi öldürmek suçundan. Suçluyum zira aç gözlüyüm. Kendimi suçlu buldum. Evet, aç gözlülük neticesinde yaşamı kendime yettirememekten. Kendimi suçlu buldum. Evet, kendimi öldürmeye teşebbüsten kendimi suçlu buldum. Kararım kesin. Suçum idam. Affedin beni. Bu dünyanın yükü ağır geldi.”
Abdullah Samet Çaku’nun cenazesi yarın Fatsa Orta Büyük Cami’de öğlen zamanı kılınacak cenaze namazının arkasından toprağa verilecek.

Kaynak: HABER7.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×