İmzayı attılar, bedava saati aldılar

Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’nın başkanlığını yaptığı Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı kentin en işlem mekanları arasındaki Hamamyolu'nda, ‘Türk Dünyası’ logolu saat dağıttı.

İmzayı attılar, bedava saati aldılar
30 Aralık 2013 Pazartesi 15:38

Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’nın başkanlığını yaptığı Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı kentin en işlem mekanları arasındaki Hamamyolu'nda, ‘Türk Dünyası’ logolu saat dağıttı. Ücretsiz dağıtılan saatlerden almak isteyen Eskişehirliler, uzun kuyruklar oluşturdu. Vatandaşlar, stanta açılan deftere adlarını yazıp imzalarını atmalarının ardından hediyelikleri aldı.

Merkez Odunpazarı ilçesi Hamamyolu Saatli Park yanında Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı stand açarak, Türk Dünyası logolu saat ve şapka ile kaşkol dağıttı. Eskişehirli vatandaşlar, ücretsiz dağıtılan saat, kaşkol ve şapkadan almak için uzun kuyruklar oluşturdu. Özellikle 'Türk Dünyası' logolu saatler büyük ilgi gördü. Kuyruğa giren Eskişehirlilerin ücretsiz saat aldıklarına dair açılan deftere ad ve soyadlarını yazdıktan sonra imza atması dikkat çekti. Vatandaşlar, attıkları imzaların akabinde ücretsiz dağıtılan saat ve diğer hediyelerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı tarafından açılan stant yoğun ilgi nedeniyle saatlerce açık kaldı. Stantta bin adet kol saatinin dağıtıldığı öğrenildi. CİHAN

İmzayı attılar, bedava saati aldılar


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×