İl Genel Meclisi üyelerinden ARÜ'ye ziyaret

Manzarası, mimari yapısı ve modern çehresiyle birlikte Türkiye’nin en güzel kampus alanı olmaya aday gösterilen Ardahan Üniversitesi’nin (ARÜ) Çamlıçatak Yerleşkesi'ni Ardahan İl Genel Meclisi üyeleri gezdi.

İl Genel Meclisi üyelerinden ARÜ'ye ziyaret
21 Şubat 2014 Cuma 12:58

Manzarası, mimari yapısı ve modern çehresiyle birlikte Türkiye’nin en güzel kampus alanı olmaya aday gösterilen Ardahan Üniversitesi’nin (ARÜ) Çamlıçatak Yerleşkesi'ni Ardahan İl Genel Meclisi üyeleri gezdi. Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz’ın daveti üzerine gerçekleşen gezide; meclis üyeleri kampüs içinde yer alan fakülte binaları, derslikler ve tesisler hakkında bilgi aldı.
İl Genel Meclisi üyelerine Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Hanefi Palabıyık, Rektör Danışmanı ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Alper Karadağ ve daire başkanları eşlik etti.

İl Genel Meclisi üyelerine yerleşke hakkında detaylı bilgi veren Rektör Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, ARÜ’nün yeni kurulmuş bir üniversite olmasına rağmen kısa sürede çok iyi bir standart yakaladığını ve hızla geliştiğini söyledi. Rektör Prof. Dr. Korkmaz, bu çerçevede ARÜ’nün öğrencilere daha iyi bir ortamda eğitim vermek için büyük gayretler sarf etmeye devam ettiğini belirterek, “Öğrencilerimizin daha iyi ortamlarda eğitimlerini sürdürmeleri için üniversite olarak tüm gayreti gösteriyoruz." dedi.


.
CİHAN

İl Genel Meclisi üyelerinden ARÜ'ye ziyaret


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×